— Dekoracijų nuoma —

    Sutikite, bet kokia šventė - krikštynos, gimtadienis, vestuvės, mergvakaris ar kūdikio sutiktuvės, dažniausiai įstringa atmintyje dėl patirčių, kurias ten išgyvename. Šventės dekoras, nors vis dar yra žmonių, kuriems jo nereikia, yra didelė to dalis. Nes dekoras kuria nuotaiką.  

   Jeigu vis tik nusprendžiate nesamdyti šventės planuotojos ar dekoratorės, skirkite šiek tiek laiko šventės papuošimui. O kad nereikėtų lakstyti po parduotuves, skrolinti internetą ir plušėti naktimis, tam yra naudinga paslauga - dekoracijų NUOMA.  

    Mūsų KRIKŠTYNŲ FOTO KAMPELIAI yra vieni populiariausių. Nes jų pagalba patys galite susikurti ne tik foto zoną, bet ir pasipuošti visą šventės erdvę. Jeigu turite idėją, bet mūsų nuotraukose nematote to, ko norite, dekoracijas galime ir pagaminti ir pritaikyti prie Jūsų šventės tematikos, stiliaus ar spalvinės paletės. 

    Švenčiate krikštynas, mergvakarį, kūdikio sutiktuves, pirmąjį ar n-tąjį gimtadienį - nepamirškite dekoro. Atmintis ir Jūsų anūkai kažkada Jums už tai padėkos!

Kaip surengti išskirtines krikštynas?