Švenčių vedimas

Krikštynų vedimas


           Krikštynos - pati pirmoji svarbi mažylio šventė. Tad ir atšvęskime jas ypatingai. Juolab, kad dar mūsų senoliai tikėjo, kad kaip atšvęsi vaiko krikštynas, toks ir bus jo gyvenimas. Todėl, kad galėtumėte visi - ir tėveliai, ir krikšto tėveliai, ir artimieji atsipalaiduoti ir tikrai švęsti, leiskite krikštynų šventės vedimu pasirūpinti mums.  

4 val. programa 

"Krikštynos pagal senuosius lietuvių papročius"

      Pritaikant prie šių laikų. Nuo šventės dalyvių pasitikimo iki vaikučio palaiminimo.. Pagal senuosius lietuvių papročius, tikima, kad kaip atšvęsi krikštynas, toks ir bus vaiko gyvenimas -  laimingas, linksmas, džiaugsmingas ar nuobodus, liūdnas...Prisimindami, kaip tokias šventes šventė mūsų senoliai, su šventės dalyviais aiškinamės, kas, apskritai, yra krikštynos, jų simboliai (ką, pvz., reiškia deganti žvakė ir kodėl, ją anksčiau naktimis prie kūdikio lovelės palikdavo); įvairiomis užduotimis, klausimais (pvz., kas yra krikštasuolė? Ar ką labiausiai pietums mėgsta valgyti jų naujasis krikštavaikis) ir juokingomis estafetėmis išbandome krikšto tėvelius  (mat tikima, kad vaikas gali paveldėti jų charakterio savybes); spėliojame būsimą krikštuko profesiją, rašome pažadus, linkėjimus - korteles atminčiai sudedame į krikštadėžę; pagerbiame tėvelius, senelius; krikštynos baigiamos torto pjovimu ir vaikučio palaiminimu, kurį atlieka visi šventės dalyviai - taip vaikutis priimamas į šeimos ir giminės tarpą, o per krikštynas jam palinkėti visi linkėjimai, kaip tikima, tikrai išsipildys. 

       Daugiau apie senuosius lietuvių krikštynų papročius galite rasti čia: Krikštynos kitaip

    Ši programa daugiau pritaikyta suaugusiems, nors, žinoma, prie užduočių, linkėjimų rašymo mielai prisijungia ir vaikai. Tačiau, jeigu norite, kad vaikai būtų užimti, galime atvykti kartu su ANIMATORE. Ji gali būti Krikštynų angelu ar kokiu tik norite Jūsų vaikučio mėgstamu herojumi - fėja, meškučiu, Elza, pirate, net gi žmogumi voru. 

    Vaikų animatorė su Jūsų vaikučiais šoks, žais estafetes, viktorinas, dažys veidukus, lankstys balionus, pūs muilo burbulus. Žodžiu, bus užimtas ir pats mažiausias, ir vyriausias vaikas. Yra galimybė atsivežti popkornų gaminimo ir cukraus vatos gaminimo aparatus. 

Krikštynų programa  su vedėja                            300 EUR


Krikštynų programa su vedėja + animatore        500 EUR 


Taip pat galime atsivežti vaikų žaidimų kampelį, krikštynų fotosesijos kampelio dekoracijas. Daugiau info. rasite: Dekoracijų nuoma


Daugiau informacijos: 8 613 91557. Datą ir laiką rezervuojame, gavę 100 EUR avansą (pavedimo laukelyje: šventės vedimas ir data): 

"Kai važiuoja stogas", MB

Įmonės kodas: 305244488

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT247300010160137409

Bankas: Swedbank