— Blog'as —
 

Kurios staltiesės mažiausiai lamdosi? Kodėl verčiau rinktis ne baltos, o šampaninės spalvos staltiesę? Kokio dydžio, medžiagos ir spalvos turi būti stalo servetėlė? Kokia jos paskirtis? Kaip iš stalo tekstilės išvalyti vyno ir vaško dėmes? Apie visai tai - antrojoje Daivos Bublienės iš "Stalo studijos" patarimų dalyje.

Planuojate šventę - krikštynas, jubiliejų ar vestuves, pati? Nežinote nuo, ko pradėti? Kokio dydžio, kokios medžiagos, kokios spalvos ar rašto šventinę tekstilę pasirinkti ir ją suderinti? Tad šie "Stalo studijos" įkūrėjos Daivos Bublienės patarimai kaip tik Jums.

Na, jeigu jau piknikaujam, tai sužinokim iš profesionalų, kokius gi užkandžius pasirinkti šventei gamtoje? Kad stalas ant pievos ne tik būtų gardus nuotraukoje, bet ir labai skanus gomuryje...:) Pataria užkandžių studija "Atrask skonį".

Kai už lango lyja ir šalta, juk dažniau varstom šaldytuvą, ar ne? Tad kad nereikėtų kitą savaitę imtis dar griežtesnės dietos ir taip jau per karantiną priaugtų kilogramų, šiandien geriau paganykime tik akis į maistą. O be to ir sužinosite praktinių patarimų, kurių prireiks besiruošiant bet kokiai savo šventei. Tad Jūsų dėmesiui - "Maistas jūsų...