— Blog'as —
 

Kūdikio sutiktuvės (angl. baby shower) atsirado JAV, o vėliau pamažu atkeliavo ir pas mus. Pastelinės spalvos, dovanėlės, gėlės ir balionai - tai nebeatsiejama nėštumo ir pasiruošimo motinystei dalis. Įprastai kūdikio sutiktuvių metu rengiamas vakarėlis būsimai mamai, jai dovanojamos dovanos, žaidžiami žaidimai ir smagiai leidžiamas laikas.

Kurios staltiesės mažiausiai lamdosi? Kodėl verčiau rinktis ne baltos, o šampaninės spalvos staltiesę? Kokio dydžio, medžiagos ir spalvos turi būti stalo servetėlė? Kokia jos paskirtis? Kaip iš stalo tekstilės išvalyti vyno ir vaško dėmes? Apie visai tai - antrojoje Daivos Bublienės iš "Stalo studijos" patarimų dalyje.

Planuojate šventę - krikštynas, jubiliejų ar vestuves, pati? Nežinote nuo, ko pradėti? Kokio dydžio, kokios medžiagos, kokios spalvos ar rašto šventinę tekstilę pasirinkti ir ją suderinti? Tad šie "Stalo studijos" įkūrėjos Daivos Bublienės patarimai kaip tik Jums.

Na, jeigu jau piknikaujam, tai sužinokim iš profesionalų, kokius gi užkandžius pasirinkti šventei gamtoje? Kad stalas ant pievos ne tik būtų gardus nuotraukoje, bet ir labai skanus gomuryje...:) Pataria užkandžių studija "Atrask skonį".