— Švenčių studija —

Šventiška kaip dvare ir jauku kaip namuose


     Kodėl turėtumėte pasirinkti savo ypatingą šventę švęsti pas mus? Nes mūsų studijoje tikrai jauku kaip namuose, bet ir šventiška - kaip dvare. Tikrąja žodžio prasme, galime pasiūlyti viską, reikalingą Jūsų šventei, nuo A iki Ž iš vienų rankų. Mūsų studijoje, teikiamos ne tik populiarios paslaugos (dekoravimas (taip pat ir kitose vietose), maisto rekomendavimas ir užsakymas, fotografavimas ir filmavimas, dekoracijų nuoma), bet taip pat ir tokios paslaugos kaip specialiai Jums parašytas švenčių scenarijus, šventės vedimas, visa krikštynų atributika - nuo krikštadėžės iki padėkos dovanėlių ir  t.t.

Pradžių pradžia

Kaip mes kūrėmės...

— Ruduo —

Auksiniais lapais nuklotame dvare

Žiema

Stebuklų metas

Pavasaris

Kai viskas pražysta...

Dvaro namelis

Iš kurio neišeina ne tik vaikai...

    Mediniame dvaro namelyje, kurį patys statėme, dažėme, šlifavome, stogą "apsodinome" samanomis, kabinom karnizus, siuvom užuolaidas, įrenginėjom šviestuvą, - yra kone viskas, ko gali prireikti ir tikrame gyvenime.  Čia telpa ir virtuvėlė, valgomasis, miegamasis, grožio kampelis, meistro kampas, biblioteka, žaidimų zona ir kt. Toks buvo ir mūsų tikslas - kad vaikai bežaisdami mokytųsi tikrojo gyvenimo ir jų vaidmenų.  Pravėrę dvaro namelio duris, jūs patenkate į sumažintą savo namų versiją. Kone visi žaislai - mediniai - natūralių medžiagų, tvarūs ir labiau gebantys skatinti vaiko vaizduotę. Taigi, kviečiame apsižvalgyti po mūsų namelį.       

   Mažesnių vaikučių dėmesiui - medinės kaladėlės, medinės mašinėlės, dėlionės, kamuoliukų baseinas, čiuožykla, medinis supamas arkliukas, supamas krėslas.  

Vaikiški reikalai

    Studijoje rasite vintažinę aukštą maitinimo kėdutę - ji atlieka dvi funkcijas: praktinę ir pasitarnauja kaip nuostabus atributas fotosesijoje.  Prie atskiro vaikų staliuko su žaismingomis kiškučių ir meškučių kėdutėmis gali susėsti iki 10 vaikų. 

Vonios kambaryje rasite vystymo staliuką - patiems mažiausiems, o šiek tiek vyresniems - puoduką. 

Jeigu vis dar maitinate mažylį ir nejauku tai daryti viešai, erdviame ir jaukiame vonios kambaryje rasite kampelį, kuriame galėsite vaikutį ir pamaitinti.