— Vestuvės —

- ŠAMPANO STALIUKAS -

Jauku lyg namuose, bet šventiška kaip dvare


Geriausias dalykas, kuris laiko šiame gyvenime - tai turėti vienas kitą" - Audrey Hepburn


SIŪLOME:

  • Studijos nuomą (telpa apie 40  žmonių)
  • Stalą su visais reikiamais indais, taurėmis
  • Šventinį stovą ir užrašą su Jūsų vardais, kviečianti svečius pasivaišinti šampano taure
  • Dekorą (pagal Jūsų vestuvių stilistiką; su gyvomis gėlėmis, žvakėmis ir žvakių sietynu. Į kainą įeina ir popierinės servetėlės.)
  • Profesionalų svečių aptarnavimą
  • Gėrimus ir maistą iš mūsų tiekėjų.  Galime atsiųsti meniu. (arba tuo galite pasirūpinti ir Jūs)
  • Į kainą įskaičiuotas vanduo su citrina, mėtomis ar kt. vaisiais (karštų gėrimų - kavos, latte, kapučino, arbatos galite įsigyti pas mus)
  • Taip pat, pagal Jūsų pageidavimus galime sukurti foto sienelę ar įrengti foto kampelį 

   Raudondvario dvaras - viena gražiausių vietų vestuvėms.  tad tikrai pasisekė tiems, kurie buvusiuose garsiausių Lietuvos didikų Tiškevičių rūmuose sumaino aukso žiedus.

O kad rudenį ir žiemą nereikėtų šalti lauke priiminėjant svečių sveikinimus ir keliant taurę šampano, kviečiame Jus į švenčių studiją "Kai važiuoja stogas".  Pro kurios langus atsiveria visa nuostabi Raudondvario dvaro panorama. 

Po tuoktuvių ceremonijos nei Jums, nei Jūsų giminaičiams nereikės rūpintis nei staliuku, nei taurėmis, nei užkandžiais. Visa tai padarysime mes.

Jaukioje švenčių studijoje paruošime stalą su Jūsų pageidaujamais gėrimais, užkandžiais ir desertais.  Profesionaliai aptarnausime Jus ir Jūsų svečius. Jums tik beliks mėgautis savo laime arba fotografuotis dvaro parke, o mes užimsime svečius. KAINA: 1 val. - 150 eur

Daugiau: 8 613 91557 arba  kaivaziuojastogas@gmail.com

- Vaišių staliukas Raudondvario dvaro parke -


-2022-

Šampano staliukas studijoje "Laukinės obelys"

   Jaunųjų, atėję pasveikinti svečiai, stebėjosi, tikros čia tos nuostabiais laukinių obelų žiedais aplipusios obelys ar dirbtinės? :)

   Kadangi vestuvės vyko gegužę ir lauke dar vėsoka, jaunieji labai džiaugėsi pakvietę svo svečius šampano taurei pas mus į studiją, pro kurios langus atsiveria visa Raudondvario dvaro panorama. O, kol suaugusieji gurkšnojo šampaną ir bendravao, vaikai irgi turėjo ką veikti - žaidė mūsų žaidimų namelyje. 

Šampano staliukas dvaro parke "Kai prie staliuko prisėda grafienė Rozalija..."

   Nežinai kada gali sutikti Raudondvario dvare, besivaikščiojančią pačią dvaro šeimininkę grafienę Rozaliją. Gal ir Jums nusišypsos tokia laimė?..

-2023 -

Šampano staliukas studijoje "Pastelinės spalvos"

   Jaukumas, šiluma, gražus vaizdas pro langą, vieta fotosesijai...

Šampano staliukas "Kelionė į laimingą gyvenimą"