Vėlyvieji veiklių moterų pusryčiai. Su Indre Sapagovaite

10/29/2020

   Veiklių moterų vėlyvieji pusryčiai su dekoratore ir etiketo entuziaste Indre Sapagovaite. Ir, kaip ir priklauso brunch'ui - su mimozos kokteiliu rankoje. 🥂

Ačiū Indrei, kuri sutiko pasidalinti savo asmenine istorija. Apie tai, kaip metė darbą banke, atsisakė verslo konsultantės pareigų tarptautinėje kompanijoje; apie tai, kaip sėkmingai įsisuko į vestuvių planavimo ir dekoravimo verslą ir apie tai, kaip, beje, per pavasarinį karantiną pradėjo visiškai naują savo veiklą. Įdomiai pristatydama etiketo subtilybes, vos per kelis mėnesius moteris sugebėjo šiame socialiniame tinkle užsiauginti daugiau nei 24 tūkstančių sekėjų armiją.

Susirinkusioms moterims Indrė pasakojo apie savo patirtį instagraminiame pasaulyje, apie tai, kad pirmąjį savo storį filmavo pusę dienos, apie tai, kad su fotografu kartais pabūnančiu vyru dėl to tenka ir susipykti, apie tai, kad pirmą kartą pakviesta kalbėti radijo laidoje ten nuėjo su "sutrauktu skrandžiu", o vėliau kalbėti tiesioginėje televizijos laidoje jau nebeatrodė taip labai baisu.

O dar daugiau smulkmenų iš intriguojančios Indrės Sapagovaitės asmeninės istorijos galite išgirsti šiame video.